شماره گذاری

شماره گذاری ( تعویض پلاک ) خودرو های گذر موقت

تعویض پلاک کمپرسی

از اسفند ماه سال ۱۴۰۰ ایرانخودرو اقدام به تحویل خودرو های خود با پلاک گذر موقت نمود . هدف از این کار نصب کاربری ها بر اساس استاندارد های تعیین شده بر روی خودرو ها است تا با این کار امنیت ناوگان خودرو های صنعتی و تجاری افزایش یابد .

حال سوالی که مطرح می شود این است که این استاندارد ها را چه بخش یا سازمانی مشخص می کند ، در سال 1389 انجمنی تاسیس شد به نام انجمن کاربری سازان وظیفه این انجمن بررسی عملکرد کاربری سازان مختلف ( یخچال ساز ، کمپرسی ساز ، میکسر ساز ، …) بود تا محصولات ساخته شده توسط آن ها مطابق با استاندارد های صنف باشد .

با توجه به این موضوع مهلتی چند ماه به کاربری سازان داده شد که مدارک و مستندات لازم را جهت ارائه به انجمن آماده کنند تا در صورت مورد تایید بودن موارد لازم ، نام تجاری گروه و یا تولید کننده مذکور در لیست تایید شده انجمن قرار گیرد .
الزام قرار گیری در این لیست به این منظور است که پس از نصب کاربری و مراجعه مالک خودرو به مراکز تعویض پلاک ، پلیس راهور در صورت وجود نام تجاری کاربری ساز در لیست انجمن کاربری سازان و داشتن فاکتور از کاربری ساز اقدام به صدور مجوز تعویض پلاک نماید در غیر این صورت باید مراحل پیچیده تر اداری طی شود .

به منظور سهولت در انجام مراحل و تعویض پلاک هر چه سریعتر خودرو ها و همچنین اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز گروه تولیدی صنعتی نوین کمپرس یگانه اقدام به انجام امور مرتبط با اخذ تاییدیه انجمن کاربری سازان نموده و این تاییدیه را با بالاترین استاندارد ها دریافت نموده ، از این رو نام تجاری گروه تولیدی صنعتی نوین کمپرس یگانه در لیست کاربری سازان مورد تایید انجمن قرار دارد.

شما مالکان محترم با در دست داشتن فاکتور گروه تولیدی صنعتی نوین کمپرس یگانه و مراجعه به مراکز تعویض پلاک به آسانی می توانید مراحل مربوطه را طی نمایید و تعویض پلاک خودرو انجام شود .

تعویض پلاک کمپرسی

 اینستاگرام گروه تولیدی صنعتی نوین کمپرس یگانه…

گالری تصاویر …

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب